mob. 790707557   tel. 717242135
info@personalauspolen.eu

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów
w Niemczech osób na stanowisko:
Elektryk budowlany lub przemysłowy

Zakres obowiązków:
– instalacje elektryczne
– okablowywanie szaf
– montaż gniazdek, przełączników
– inne typowe prace elektryczne

Oferujemy:
– zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie
społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w
oparciu o umowę o pracę
– proponowane wynagrodzenia (w zależności od pracodawcy i miejsca pracy):
a) 12,00 – 13,00 euro brutto/h + 50 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
b) 11,00 euro brutto/h + 60 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
c) 14,00 euro brutto/h + 34 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
przynajmniej u jednego kandydata na parę (wymóg konieczny!)
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
– doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu