mob. 790707557   tel. 717242135
info@personalauspolen.eu

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów
Z Niemiec osób na stanowisko:
Operator wtryskarki
Praca na terenie Słowacji
Zakres obowiązków:
– Pomoc przy programowaniu urządzeń
– Ocena i inspekcja maszyn i urządzeń
– Praca wg schematów i oznaczeń konstrukcyjnych
-Montaż i instalacja elektrycznych komponentów

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + diety
-zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
-możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego lub słoweńskiego lub angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
– doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu
www.personalauspolen.eu
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.